Ove nedelje u emisiju Digitalni kasetofon stiže psihodelični garažni rokenrol bend iz Beograda, nastao leta 2017. – Entropija. Entropiju čine Novak, Ana i Jelisaveta, a bend je nedavno objavio album prvenac „Mi” za idavačku kuću Krava 22.
Streaming link: www.radioaparat.com
Digitalni kasetofon možete slušate svake nedelje na RadioAparatu od 19 do 20 sati, ili na našim Mixcloud i YouTube kanalima.










0 Comments