Za razliku od prethodnog, ovo leto je vrlo ćudljivo i ne nagrađuje nas toplotnim udarima za preživljenu ciču zimu (kao što je bila ona 2016/17), pa umesto nekih srećnijih, letnjijih pesama, prikladnije je da čujemo neke druge.

Za razliku od prethodnog, ovo leto je vrlo ćudljivo i ne nagrađuje nas toplotnim udarima za preživljenu ciču zimu (kao što je bila ona 2016/17), pa umesto nekih srećnijih, letnjijih pesama, prikladnije je da čujemo neke druge.
Preporučeni tekstovi
Ahead of their Belgrade show, the Belarusian post-punk trio reflect on cities, sound, and returning to Serbia
Uoči beogradskog nastupa, razgovarali smo sa beloruskim post-pank triom Molchat Doma o gradovima, zvuku i povratku u Srbiju
Debi album Oxaja je pred vama
Šajzerbiterlemon kreće u akciju „album broj tri”
proto tip pati da mi ne bismo morali…
Bend se odlučio za šumovite predele, da i zvukom, i svojim pojavljivanjem u spotu, predstavi inicijalnu ideju Zefira
Prvenac benda „kezkezkez” je prvo izdanje nove DIY izdavačke kuće iz Beograda
Omaž poznatim stvarima, ali i nešto potpuno novo
Pratite nas na:
0 Comments