Beogradski sastav KOIKOI objavio je prvi singl Ogledalo je zrcalo, kojim najavljuju album Pozivi u stranu koji će biti objavljen 4. juna. Spot za pesmu režirala je Mina Đukić. Pesma je snimana u Down there studiju u Beogradu 2020, a produkciju potpisuje Uroš Milkić.
Ovu beogradsku četvorku čine Marko Grabež (gitara, vokal), Ivana Miljković (sint, vokal), Emilija Đorđević (bas, vokal) i Ivan Pavlović Gizmo (bubanj, semplovi).











0 Comments